TURNIEJ ELIMINACYJNY DO MISTRZOSTW POWIATU W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

Opublikowano: 14 lutego 2020

DRUŻYNA KOSZYKAREK

DRUŻYNA KOSZYKAREK

13 lutego, niespełna dwa dni po chłopcach, do rywalizacji przystąpiła nasza w ostatnim czasie najlepsza i najbardziej utytułowana drużyna spośród gier zespołowych – koszykarki. Pragniemy tylko przypomnieć, że ubiegły sezon w wykonaniu naszych zawodniczek był najlepszym w historii szkoły. Po wspaniałych meczach zajęliśmy 5 miejsce w województwie wielkopolskim!!!!

W naszej grupie do eliminacji przystąpiły następujące szkoły: ZS Czarnków, Edukacja Lubasz i LO Czarnków. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym” i miał na celu wyłonienie dwóch najlepszych drużyn, które będą reprezentowały nas na Mistrzostwach Powiatu w Trzciance.

Zdecydowanym faworytem tych rozgrywek były koszykarki naszej szkoły. W drużynie pojawiły się nowe twarze z klas pierwszych i była to bardzo dobra okazja, ażeby przetestować ich grę na poziomie wyższym niż zajęcia z wychowania fizycznego. Dziewczyny pokazały się z bardzo dobrej strony i niektóre z nich już w tym roku na stałe będą reprezentowały szkołę w rozgrywkach na wyższych szczeblach.

Po dość jednostronnych meczach w wykonaniu naszych „Złotek” rezultat końcowy przedstawiał się następująco:

  1. ZS Czarnków
  2. Edukacja Lubasz
  3. LO Czarnków

Nasza drużyna była reprezentowana przez: Golon Julia 2LŻ; Kościuk Dominika 2ez; Najderek Sandra 2LH; Nitka Klaudia 1R4; Niżyńska Małgorzata 4IŻ; Rajch Jagoda Agnieszka 4IŻ; Sajczyk Natalia 4IŻ; Spychalska Jowita 4LE; Ściepura Paulina 4IŻ;. Wilk Roksana Magdalena 2LŻ; Ziemek Monika 1 TR; Amelia Grochowska 1 TL i Zuzanna Jacek 1 R4.

Wszystkim zawodniczkom dziękujemy za walkę i zaangażowanie a zwycięzcom życzymy sukcesów na dalszym etapie rozgrywek.

 

Opiekun drużyny Łukasz Naplocha

0 Total Views 0 Views Today

Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz