CHŁOPCY Z „GÓRKI” WICEMISTRZAMI WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

Opublikowano: 24 stycznia 2020

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI

Dnia 22.01.2020 roku w Objezierzu, 13 drużyn z całego województwa rywalizowało o miano najlepszej drużyny w Wielkopolsce w tenisie stołowym.Prawo startu w zawodach miały po dwa zespoły z każdego rejonu sportowego zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

Drużyny chłopców to:

ZST OSTRÓW WLKP, ZSP 3 KROTOSZYN, II LO KONIN, ZSP NIETĄŻKOWO, ZSR KACZKI ŚREDNIE, ZS TEATRALNA PIŁA, ZS CZARNKÓW, I LO GNIEZNO, ZS OBORNIKI, ZS ROGOŹNO, ZSP 2 GNIEZNO, XIV LO POZNAŃ, ZSG POZNAŃ.

Drużyny przyporządkowano do grup, nasi reprezentanci: Maciej Buśko 3EH, Maciej Wernicki 1TL, Jakub Żwawiak 1fz grali w swojej grupie z ZSP Nietążkowo i XIV LO Poznań. Awansowali do dalszych rozgrywek wygrywając swoją grupę, następnie grali z ZS Teatralna Piła, rewanżując się za Mistrzostwa Rejonu pokonali drużynę z Piły 3:0.

Następny mecz również chłopcy wygrali i awansowali do finału, ale w finale ulegli drużynie z Gniezna 2:3. Drugie miejsce dla naszej drużyny w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego to drugi tak ogromny sukces w tej dyscyplinie sportu. Przypomnę, iż drużyna chłopców przebrnęła do finału wojewódzkiego, wygrywając powiat, zajmując drugie miejsce w rejonie, aby ostatecznie zająć drugie miejsce w województwie wielkopolskim.

 

GRATULUJĘ I ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW

 

Małgorzata Bednarek

0 Total Views 0 Views Today

Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz