XX Bieg Niepodległości w Czarnkowie

Opublikowano: 12 listopada 2018

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczny bieg niepodległości był wyjątkowy ze względu na obchody stulecia odzyskania niepodległości. Przed rozpoczęciem rywalizacji sportowej uczestnicy odśpiewali hymn narodowy, a następnie przeszli w patriotycznym marszu trasę biegu. Po zakończonej rywalizacji zawodnicy mogli skorzystać       z atrakcji przygotowanych przez organizatorów m.in. ciepły posiłek i słodki poczęstunek.

            Uczestnicy byli podzieleni na kategorie wg wieku i płci. Rozpiętość wiekowa kształtowała się rocznikami od 2008 i młodsi do roczników            1948 i poniżej, łącznie było 16 różnych grup wiekowych. Bieg rozpoczęły osoby niepełnosprawne, które miały do pokonania dystans 500m.

            Jak co roku nie zabrakło uczestników z naszej szkoły! Reprezentowało

nas 10 uczniów: Marika Cieluszek z I MR; Wiktoria Dymek z I LH; Aleksandra Kubasińska z I LH; Maciej Magdziarz z I LŻ; Krystian Kluczka z I LŻ;                   Piotr Rychlewski z I LŻ; Tobiasz Szymczak z II BM; Kornelia Jurgiel z III IŻ; Patrycja Bartol z III RL; Marcin Bogala z IV TRM.

            Spośród uczestników naszej szkoły na podium stanęli:

w kategorii „G” roczniki 2001,2002 juniorki młodsze  1000m

Marika Cieluszek  I miejsce

w kategorii „G” roczniki 2001,2002 juniorzy młodsi    2000m

Krystian Kluczka I miejsce

Piotr Rychlewski III miejsce

w kategorii „H” roczniki 1999,2000 juniorki       1000m

Patrycja Bartol    I miejsce

Kornelia Jurgiel II miejsce

w kategorii „H” roczniki 1999, 2000 juniorzy    2000m

Marcin Bogala      I miejsce

Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

                                                                                              Opiekunowie:

                                                                                              Grażyna Bernard

                                                                                              Paulina Giś

0 Total Views 0 Views Today

Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz