MOIM UZALEŻNIENIEM JEST SPORT

Opublikowano: 25 maja 2018

STREETBALL 2018

STREETBALL 2018

24 maja 2018 roku w Trzciance odbył się Turniej Streetballa o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Trzciance. Hasło przewodnie rozgrywek to: „Moim uzależnieniem jest sport”. Głównym celem turnieju było propagowanie aktywnych form wypoczynku i zdrowego stylu życia, popularyzacja gry w kosza, integracja uczniów, wolność od nałogów i uzależnień oraz wyłonienie zwycięzców.

Nasze drużyny koszykarskie – szczególnie dziewczęta – w ostatnim czasie przyzwyczaiły nas do bardzo dobrych wyników. Nie inaczej było i tym razem. Obie drużyny, zarówno żeńska jak i męska, wypadły bardzo dobrze ulegając tylko faworyzowanym gospodarzom i zajmując ostatecznie drugie miejsca. Najbliżej najwyższego miejsca na podium były nasze dziewczyny, które uległy minimalnie jednym punktem. Nasza szkoła była reprezentowana przez: Jakub Naplocha (2 IB), Dawid Priske (1 M4), Filip Jankowski (2 IŻ) oraz Krzysztof Wedemann (4 IB); dziewczęta: Jagoda Rajch, Małgorzata Niżyńska, Paulina Ściepura (2 IŻ) oraz Lucyna Szymkowiak (1 ez).

Podziękowania dla wszystkich uczestników i życzenia dalszych sukcesów.

Opiekun grup: Łukasz Naplocha

0 Total Views 0 Views Today

Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz