GÓRKA – TWIERDZA NIE DO ZDOBYCIA

Opublikowano: 11 kwietnia 2018

MISTRZOWIE POWIATU 2018

MISTRZOWIE POWIATU 2018

W dniu 11 kwietnia 2018 roku na orliku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Do zmagań o mistrzostwo powiatu stanęło 8 drużyn: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Czarnkowie, Liceum Ogólnokształcące w Czarnkowie, Edukacja Lubasz, Zespół Szkół w Krzyżu Wielkopolskim, Liceum Ogólnokształcące w Trzciance, Prywatny Zespół Szkół w Czarnkowie, Zespół Szkół w Wieleniu oraz Zespół Szkół Leśnych w Goraju. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Nasza szkoła jako ubiegłoroczny finalista została rozstawiona i przydzielona do grupy A,  gdzie rywalizowała z uczniami ZS  Krzyż Wielkopolski, LO Trzcianka, ZSL Goraj. W pierwszym pojedynku naszymi przeciwnikami byli uczniowie gorajskiego technikum, których pokonaliśmy 3:1. Kolejnym rywalem naszej reprezentacji byli zawodnicy trzcianeckiego liceum, po bardzo emocjonującym pojedynku wygraliśmy 1:0. W tym samym stosunku pokonaliśmy piłkarzy Zespołu Szkół z Krzyża. Tym samym po trzech meczach zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie i awansowaliśmy do półfinału. Przeciwnikami Górki na tym etapie turnieju byli uczniowie LO Czarnków. Mecz był bardzo wyrównany i zacięty, o awansie do finału zdecydowały rzuty karne, które wygraliśmy stosunkiem 3:2. W decydującym meczu zmierzyliśmy się z uczniami PZS Czarnków, których pokonaliśmy 2:0 zostając Mistrzami Powiatu.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Bartosz Kamiński, Gracjan Dymek, Sebastian Andrzejewski, Filip Jankowski, Dominik Ratajczak, Patryk Dziurla, Łukasz Hajman, Patryk Kulka, Kamil Kwiatkowski, Jakub Nowacki, opiekun – Adam Derkowski.

 

Grupa A                                                                   Grupa B

  1. ZSP Czarnków                                        1. ZS Wieleń
  2. ZSL Goraj                                                 2. LO Czarnków
  3. ZS Krzyż                                                   3. Edukacja Lubasz
  4. LO Trzcianka                                            4. PZS Czarnków
lp 1 2 3 4 miejsce   lp 1 2 3 4 miejsce
1 X 3:1 1:0 1:0 I   1 X 0:0 2:0 0:1 III
2 1:3 X 2:0 2:0 II   2 0:0 X 0:0 3:0 II
3 0:1 0:2 X 0:2 IV   3 0:2 0:0 X 0:1 IV
4 0:1 0:2 2:0 x III   4 1:0 0:3 1:0 x I

 

Półfinał A                                                                     Półfinał  B

ZSP Czarnków –LO Czarnków                          PZS Czarnków  -  ZSL Goraj

1  : 1  (3:2)                                                                 2 : 1

Mecz o 3 miejsce                                                                        Finał

   ZSL Goraj -  LO Trzcianka                                        ZSP Czarnków – PZS Czarnków

3    :    1                                                                                  2 : 0

0 Total Views 0 Views Today

Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz