PÓŁFINAŁ REJONU PILSKIEGO W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

Opublikowano: 27 lutego 2018

PÓŁFINAŁ REJONU PILSKIEGO

PÓŁFINAŁ REJONU PILSKIEGO

27 lutego w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Pile odbyły się półfinały rejonu pilskiego w koszykówce dziewcząt. Po zajęciu drugiego miejsca w mistrzostwach powiatu nasza drużyna wywalczyła prawo do dalszej gry i godnego reprezentowania szkoły. W pierwszym półfinale w Pile spotkały się trzy zespoły: ZS im. Stanisława Staszica w Pile, ZS z Wągrowca i ZSP z Czarnkowa. W drugim półfinale, który rozgrywał się tego samego dnia w Trzciance, w szranki stanęły następujące zespoły: LO Trzcianka, ZSR Złotów i ZS Chodzież.

Po przyjeździe do Piły okazało się, że drużyna z Wągrowca nie przybędzie i rozegrany zostanie tylko jeden mecz a więc obie drużyny, niezależnie od wyniku, przejdą dalej do ścisłego finału. Mecz zakończył się zwycięstwem koszykarek z Piły 52:37. Nasze zawodniczki popełniły zbyt dużo błędów, które przeciwniczki potrafiły skrupulatnie wykorzystać. W drugim półfinale awans uzyskały drużyny z Trzcianki i Chodzieży, i to z nimi oraz Piłą spotkamy się 12 marca w finale rejonu pilskiego, który odbędzie się w Trzciance.

 

POWODZENIA!!!!

0 Total Views 0 Views Today

Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz