XIX Bieg Niepodległości w Czarnkowie

Opublikowano: 9 listopada 2017

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 09.11.2017r. odbył się  XIX Bieg Niepodległości mający na celu uczczenie Narodowego Święta Niepodległości. Bieg  odbył się w Parku Staszica w Czarnkowie. Organizatorami  biegu byli Ośrodek Sportu i Rekreacji  w Czarnkowie, a  współorganizatorem Ochotnicze Straże Pożarne z gminy Czarnków.

Uczestnicy byli podzieleni na kategorie wg  wieku i płci. Rozpiętość wiekowa kształtowała się rocznikami  od 2007 i młodsi do roczników 1947 i poniżej.

Jak co roku nie zabrakło uczestników z naszej szkoły! Reprezentowało nas 5 uczniów: Jurgiel Kornelia z II IŻ; Bartol Patrycja z II RL; Grzelak Dawid  I dz; Brzeźniak Damian I dz; Bogala Marcin III TRM.

Spośród uczestników naszej szkoły na podium stanęli:

w  kategorii „G” roczniki 2000, 2001 chłopcy dystans 2000m Marcin Bogala III miejsce

w  kategorii „H” roczniki 1998, 1999 chłopcy dystans 2000m Dawid Grzelak  III miejsce

 Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Opiekun:

Grażyna Bernard

 

0 Total Views 0 Views Today

Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz