MOIM UZALEŻNIENIEM JEST SPORT

Opublikowano: 13 listopada 2017

 

STREETBALL

STREETBALL

13 listopada 2017 roku w hali widowiskowo-sportowej w Trzciance odbył się powiatowy turniej streetballa pod hasłem: „Moim uzależnieniem jest sport”. Zawody zorganizowane były dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego w ramach „Programu Promocji Zdrowia w Powiecie Czarnkowsko – Trzcianeckim”.

Celem spotkania było propagowanie aktywnych form wypoczynku i zdrowego stylu życia, popularyzacja sportu w naszym powiecie, wolność od nałogów i uzależnień oraz wyłonienie zwycięzców turnieju.

Frekwencja dopisała. Do turnieju zgłosiło się 7 drużyn męskich i 6 żeńskich. Zawody były rozgrywane systemem każdy z każdym i dostarczyły uczestnikom jak i przybyłym gościom sporo emocji. Po bardzo wyrównanych grach klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Kategoria chłopców: Kategoria dziewcząt:
1. ZS Wieleń 1. ZS Wieleń
2. Lubasz Edukacja 2. LO Trzcianka
3. LO Trzcianka 3. ZSP Czarnków
4. LO Czarnków 4. LO Czarnków
5. ZSP Czarnków 5. Lubasz Edukacja
6. ZST Trzcianka 6. ZSP Trzcianka
7. ZSP Trzcianka

dav

Dla drużyn, które znalazły się na podium, przygotowano puchary oraz medale. Pozostałe drużyny otrzymały upominki i dyplomy. Po za grami zorganizowano jeszcze konkurs rzutów za 3 punkty, który został zdominowany przez naszych uczniów. W wielkim finale spotkali się Damian Szwalbe i Paulina Ściepura. Po zaciętej walce lepsza okazała się być Paulina, która za zwycięstwo otrzymała pamiątkowy puchar.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Jagoda Rajch, Paulina Ściepura, Małgorzata Niżyńska (2 IŻ) oraz Lidia Michalaska (2 RL); Krzysztof Wedeman (4 IB), Jakub Naplocha (2 IB), Michał Nawrot (1 RL) oraz Damian Szwalbe (4 RL).

Wszystkim uczestnikom jak i organizatorom serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

Łukasz Naplocha

 

0 Total Views 0 Views Today

Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz