II MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POWIATU W DRUŻYNOWYCH SZACHACH

Opublikowano: 21 października 2017

SZACHY

SZACHY

21 października 2017 roku w Miejskim Domu Kultury w Trzciance odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Szachach. W rywalizacji udział wzięły cztery drużyny z: LO Trzcianka, Edukacji Lubasz, LO Czarnków i ZSP Czarnków. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym. W pierwszej rundzie reprezentacja „górki” zmierzyła się
z Edukacją Lubasz wygrywając ten pojedynek 3:1. Runda druga, to zdecydowane zwycięstwo naszej drużyny (4:0) z gospodarzem turnieju LO Trzcianka. Na drodze do pełnego sukcesu stanęła nam reprezentacja LO Czarnków pokonując naszych szachistów 2:1.

Wyniki:

I miejsce       LO Czarnków
II miejsce     ZSP Czarnków
III miejsce    LO Trzcianka
IV miejsce     Edukacja Lubasz

Serdecznie gratulujemy reprezentacji naszej szkoły w składzie: Agnieszka Sikora, Klaudiusz Żak, Kacper Ficner, Dawid Terlecki i życzymy powodzenie na Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego.
Opiekun: Piotr Kłos

0 Total Views 0 Views Today

Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz