ZOBACZYĆ NAJLEPSZYCH W AKCJI!!

Opublikowano: 30 listopada 2016

indeks

Odkąd w 2006 roku nasza męska reprezentacja zdobyła w-ce mistrzostwo świata siatkówka stała się w Polsce bardzo popularną i lubianą przez młodzież grą zespołową. Nie inaczej jest w naszej szkole, gdzie fanów tej dyscypliny można znaleźć niemalże w każdej klasie. Dlatego już po raz kolejny w naszej szkole zorganizowano wyjazd na mecz siatkarskiej ekstraklasy pomiędzy Łuczniczka Bydgoszcz a Skra Bełchatów. Skra Bełchatów jest w ostatnich latach w Polsce najbardziej utytułowanym zespołem, który posiada w swoich szeregach kilku mistrzów świata, dlatego możliwość zobaczenia najlepszych w akcji na żywo jest dla ich fanów czymś niezastąpionym. Ze względu na Bartka Kurka, Michała Winiarskiego, Mariusza Wlazłego czy Karola Kłosa większość kibiców naszego wyjazdu stanowiły dziewczyny – ich wierne fanki.

Wyjazd miał miejsce 30 listopada a hala Łuczniczki Bydgoszcz wypełniła się niemal do ostatniego miejsca. Mecz zakończył się wynikiem, który był do przewidzenia – 3:0 dla Skry Bełchatów – ale w secie trzecim siatkarze z Bełchatowa musieli pokazać swój najwyższy kunszt umiejętności, aby tą partię rozstrzygnąć w trzech setach.

Mimo powrotu w bardzo późnych godzinach wieczornych mamy nadzieję, że wszystkim uczestnikom siatkarze dostarczyli wielu niezapomnianych wrażeń a sam wyjazd był dla naszej młodzieży wspaniałym urozmaiceniem czasu wolnego. Następny wyjazd już w przyszłym sezonie. Do zobaczenia.

0 Total Views 0 Views Today

Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz