MISTRZOSTWA REJONU W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ

Opublikowano: 19 listopada 2016

PIŁKA HALOWA

PIŁKA HALOWA

W listopadzie 2016 roku, nasza drużyna po zwycięstwie odniesionym w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej halowej, zakwalifikowała się do Mistrzostw na szczeblu rejonowym. Zawody, które odbyły się w Wągrowcu 18 listopada były dla nas szansą na to aby, zmierzyć się z najlepszymi drużynami z całego rejonu pilskiego. Na turnieju mistrzowskim miało rywalizować ze sobą sześć szkół. Mistrzowie powiatów : czarnkowsko – trzcianeckiego, złotowskiego, chodzieskiego, pilskiego oraz mistrz i vice mistrz powiatu wągrowieckiego. Ostatecznie w turnieju wzięło udział pięć drużyn, gdyż przedstawiciele powiatu złotowskiego nie dotarli na zawody. W efekcie czego rozgrywki odbywały się w jednej grupie, gdzie drużyny grały systemem „każdy z każdym”. W trakcie zawodów nasza reprezentacja rozegrała 4 spotkania, niestety 3 zakończyły się naszymi porażkami a tylko jedno zwycięstwem. Reprezentantom naszej szkoły dziękujemy za walkę do końca i zdobycie doświadczenia, które przyda nam się w kolejnych latach.Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Bartosz Kamiński, Gracjan Dymek, Wojciech Poraziński, Maciej Fryś, Maciej Woltmann, ] Dominik Ratajczak, Patryk Dziurla, Dawid Dziurla, Michał Bielejewski, Marcin Bogala, opiekun – Adam Derkowski.

0 Total Views 0 Views Today

Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz