III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Opublikowano: 15 listopada 2016

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

Dnia 15 listopada 2016 r. odbyły się w Lubaszu Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców. W pierwszym spotkaniu spotkaliśmy się z drużyną trzcianeckiego LO. Mecz był bardzo zacięty i wyrównany a wynik na tablicy zmieniał się bardzo często. Krótko przed końcową syreną nasza drużyna prowadziła jedną bramką ale błąd w obronie sprawił, że przeciwnicy wyrównali i do rozstrzygnięcia była potrzebna dogrywka. W niej niestety drużyna z Trzcianki rzuciła jedną bramkę więcej i to ona znalazła się w finale turnieju. W meczu o trzecie miejsce  nie daliśmy już szans drugiej drużynie trzcianeckiej i w pięknym stylu wywalczyliśmy trzecie miejsce w powiecie. Jako opiekun drużyny chciałem wszystkim zawodnikom naszej drużyny serdecznie pogratulować i podziękować za walkę oraz czas poświęcony na godne reprezentowanie szkoły.

Reprezentanci szkoły: Poraziński Wojciech, Poraziński Adrian, Krotecki Patryk, Zawadzki Kasper, Wylegała Mariusz, Kwiatkowski Kamil, Wedeman Krzysztof, Rybarczyk Robert ,Stegman Przemysław, Kurlapski Dawid, Bartosz Kamiński, Paszkowiak Sebastian, Śmiarowski Sebastian, Jankowski Filip.

Wyniki końcowe:

  1. LO Trzcianka
  2. Lubasz Edukacja
  3. ZSP Czarnków
  4. ZST Trzcianka
0 Total Views 0 Views Today

Kategoria: Bez kategorii

Dodaj komentarz